تجهیزات شبکه

 

 

 

متوسط مبلغ قبض‌های همراه اول

 

معاون بازاریابی، فروش و خدمات مشتریان شرکت ارتباطات سیار ایران، در پاسخ به سوالی مبنی بر متوسط مبلغ قبض‌های همراه اول گفت: متوسط مبلغ قبض‌های تلفن همراه در استان‌های مختلف متفاوت است و بسته به جغرافیای هر استان و میزان درآمد ساکنان آن تغییر می‌کند.

 


به گزارش راسپینا به نقل از خبرآنلاین؛ محمدمهدی عطوفی از تهران به عنوان درآمدزاترین استان از نظر مکالمه با تلفن همراه نام برد و افزود: اگر به طور کلی در نظر بگیریم در هر دوره‌ای که قبض‌ها صادر می‌شوند حدود 400 تا 500 میلیون تومان صورت حساب داریم که از این میان حدود صد میلیون تومان به استان تهران مربوط می‌شود.
وی ادامه داد: البته، باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که حجم مهمی از درآمدزایی استان تهران به دلیل بالا بودن تعداد مشترکان آن است و از نظر میانگین مدت زمان مکالمه و درآمدزایی به طور مثال استانی مانند هرمزگان رتبه بالاتری نسبت به پایتخت دارد.
عطوفی در عین حال یادآور شد: ما در استان تهران حدود پنج میلیون مشترک داریم که اگر به طور متوسط میانگین قبض های ماهانه آن‌ها 15 هزار تومان باشد در نهایت حدود 75 میلیون تومان می‌شود اما درجایی مانند چابهار تعداد مشترکان ما حدود 500 هزار نفر است اما از نظر مبلغ قبوض میانگین آن‌ها حدود 17 هزار تومان است که این رقم نسبت به تهران بالاتر است.
معاون همراه اول در پایان از سه استان کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان و بوشهر به عنوان استان‌هایی که بالاترین میانگین مبلغ قبض را دارند نام برد و میانگین مبلغ قبض‌های تلفن همراه تهران را حدود 15 هزار تومان و متوسط قبض‌های کشور را 13 هزار تومان عنوان کرد.

gptwpnfcinstagramrss