تجهیزات شبکه

 

 

 

بهترین ترفند برای پنهان کردن فایل های شخصی

پنهان کردن فایل های شخصی

ابتدا تمام فایلها رو به یک پوشه دهید و پوشه رو به صورت zip درآورید  سپس پسوند فایل zip شده رو تغییر دهید ،  پسوند اون فایل را به .dll تغییر دهید تا به شکل یک فایل سیستمی در بیاد چون کسی به یک فایل سیستمی شک نمیکند و اهمیّت نمیدهد. در آخر هم این بود که این فایل نسبتاَ حجیم را به پوشه بازیها کپی کنید. چون فایلهای بازی اکثراَ فایلهای .dll و حجیم هستند غیر ممکن است که کسی به اون شک کند. تنها کاری که باید انجام شود این است که نام اون فایل رو به خاطر بسپارید و در زمان دلخواه به فرمت .zip برگردانید و فایلها ر ازآن استخراج کنید.

برای تغییر پسوند فایل باید بتوانید پسوند را ببینید؛ در ویندوز نمیشود پسوند فایلهای شناخته شده را دید و فقط میتوان پسوند بعضی از فایلهای سیستمی مانند .dll و فایلهای ناشناخته را دید. برای اینکه بتوانید پسوند فایلها را ببینید مراحل زیر رو دنبال کنید :

ابتدا وارد Control Panel بشید و روی آیکن Folder Option دابل کلیک کنید، در پنجره ای که ظاهر میشه وارد برگه View بشید و در قسمت Advanced Settings علامت گزینه Hide extensions for known file types را بردارید و روی ok کلیک کنید به همین سادگی. حالا شما میتونید پسوند تمام فایلها را ببینید.


gptwpnfcinstagramrss