تجهیزات شبکه

 

 

 

رم سرور hp نسل نهم

با افزایش حجم کار سرور و درخواستهای محاسباتی فشار مضاعفی به سرور hp وارد می شود . چرا که یک مجازی سازی ممکن است نیاز به سرعت بالا داشته باشد .از این رو تمرکز متخصصین شبکه به memory سرور و قدرت پردازش آن رو به افزایش است.

انتخاب memory بهینه و مناسب برای هر سرور مستلزم داشتن شناخت کافی از قطعاتی است که هر مدل از سرور پشتیبانی می کند. Memory  در این سایت بطور مختصر درمورد سخت افزار هایی که قابل استفاده در هر مدل از سرور hp است مطلب قرار داده شده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از منوی بالای سایت گزینه ی وبلگ را انتخاب کنید و از روی تیتر مطالب سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید. حافظه جانبی  (RAM) ها از ابتدای تولید تا به حال دست خوش تغیرات زیادی بوده اند .

 سرور HP DL380 G9  دارای 24 اسلات memory است که در این بین سریDDR4 برای این دستگاه استفاده میشود.که هم ظرفیت بالاتر و هم کارایی بهتری نزدیک به 13% بیشتر به شما میدهد .یکی از سرویسهایی که در سری نسل نهم سرور های hp  پیاده سازی شده است HP Smart Memory است که با رم های سری  DDR4 سازگار می باشد . اما در سری های blade server این کیفیت 33 درصد بیشتر شده است. ظرفیت های متفاوتی از این مدل وجود دارد که پرکاربرد ترین های این مدل memory 16 گیگ ، 8 گیگ ، 32 گیگ می باشد .که در مجموع این دستگاه 768 گیگ رم را پشتیبانی میکند .لازم به ذکر است که بهمنظور ایجاد کارایی و اثربخشی بالا باید چیدمان memory ها در دستگاه رعایت شود.

توجه داسته باشید که هر 12 اسلات برای یک cpu استفاده می شود و هر 12 اسلات از 4 کانال تشکیل شده و بهتر است با انتخاب 2 پردازنده باید حداقل 16 گیگ رم در سرورHP داشته باشیم.

gptwpnfcinstagramrss