تجهیزات شبکه

 

 

 

فعال سازی windows photo viewer در ویندوز 10

اگر بعنوان کارشناس پشتیبانی شبکه در سازمانی مشغول به کار باشید یا حتی در کامپیوتر شخصی خود از ویندوز 10 استفاده کنید به مشکل کندی باز کردن عکس ها روبرو شده اید.در ویندوز 10 مایکروسافت نرم افزار جدیدی به نام Photos قرارداده که بصورت پیش فرض فعال است و برای نمایش عکس ها کاربرد دارد. اما متاسفانه این اپلیکیشن سه مشکل عمده دارد که برخی از کاربران را مایل می سازند تا از همان برنامه قدیمی نمایش عکس در ویندوز استفاده کنند.این سه مشکل عمده، سنگین بودن و کند عمل کردن برنامه Photos ، تحت مترو بودن و کیفیت پایین نمایش عکس ها است. در مطلب امروز تصمیم داریم نحوه فعالسازی برنامه Windows Photo Viewer در ویندوز ۱۰ که برای نمایش تصاویر کاربرد دارد راآموزش دهیم.

برای فعالسازی windows photo viewer باید این گزینه از طریق رجیستری فعال شود.فایل فعالسازی رجیستری در این لینک قرار داده شده است و کافیست شما آن را دانلود کرده و extract کنید. پس از اجرا به شما پیغام زیر را میدهد:

روی yes کلیک کنید. به شما پیغام اینکه رجیستری تغییر پیدا کرده میدهد. روی ok کلیک کنید. با این کار windows photo viewer در سیستم شما فعال شده است.

 

gptwpnfcinstagramrss