تجهیزات شبکه

 

 

 

قابلیت های جدید ویندوز10 در Creators Update( پارت 2)

در این مقاله به ادامه ی قابلیت های اضافه شده به ویندوز 10 با نصب Creators Update می پردازیم:

5. نور در شب:

همانند آنچه در مک ، IOS و Android قرار دارد میکروسافت ورژن F.lux خود را در ویندوز10 قرار داده که با غروب آفتاب ، نور آبی صفحه نمایش کاهش می یابد.

6. قفل داینامیک:

قابلیتی در ویندوز قرار داده که شما از طریق بلوتوث به سیستم خود وصل میشوید و هنگامیکه فاصله مثلا موبایل شما از لپ تاپ از حد مشخصی بیشتر شود ، لپ تاپ شما را بصورت اتوماتیک قفل می کند.

7. Paint سه بعدی:

کاربران در اپلیکیشن Paint 3D می‌توانند تصاویر دوبعدی ایجاد کرده و قسمت‌هایی از آن را به اشیاء سه‌بعدی تبدیل کنند. تمام لوازمی که در این برنامه برای رسم دوبعدی استفاده می‌شد، حالا برای رسم سه‌بعدی هم کار می‌کند. می‌توان استیکرهایی را به تصاویر دوبعدی چسباند و آن‌ها را به سه‌ بعدی تبدیل کرد. مایکروسافت پیش‌بینی کرده که کاربران این ساخته‌ها در HoloLens نگاه کنند.به نظر می‌رسد مایکروسافت توجه خاصی به علاقه‌مندان بازی Minecraft نشان داده باشد. حالا کاربران می‌توانند ساخته‌های خود را در انجمن آنلاینی که بر Minecraft تمرکز دارد نیز به اشتراک بگذارند. بازیکنان می‌توانند به‌صورت مستقیم سازه‌های خود را از بازی به برنامه Paint منتقل کرده و هر چیزی که ساخته‌اند را پرینت سه‌ بعدی بگیرند! نسخه جدید Paint در ماه گذشته در دسترس همگان قرارگرفته و برای دانلود آماده بود.Paint 3D به گذشته خود وفادار می‌ماند و همچنان یک برنامه ساده برای ویرایش و ایجاد تصاویر است؛ تنها گردی از تکنولوژی قرن ۲۱ بر آن پاشیده‌اند.

منبع:The Verge

gptwpnfcinstagramrss