تجهیزات شبکه

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پیاده سازی و پشتیبانی شبکه
هر سازمانی پس از مرحله ی راه اندازی شبکه ی کامپیوتری خود ، نیاز به فرایند پشتیبانی و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین موقعیتی، بدون برنامه ریزی هدفمند و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست.
فروش سرور hp و قطعات جانبی
شرکت راسپینا با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک ارائه دهنده جدیدترین تجهیزات از قبیل سرورهایHP و قطعات سرور می باشد.
راه اندازی سرور مجازی
از اساسی ترین دغدغه های مدیران IT میتوان به کاهش هزینه های نگهداری شبکه اشاره داشت.مجازی سازی (virtualization) با اجتماع و به اشتراک گذاری منابع مختلف سخت افزاری، از قبیل پردازشگرها،ذخیره سازها،حافظه ها,.. منجر به رفع این مشکل شده است.

نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی محصولات  کسپراسکی در ایران

ادامه مطلب

بازدید رایگان ، ارائه ی پروپوزال ؛ راه اندازی شبکه ، عقد قرارداد پشتیبانی

ادامه مطلب

از تامین تجهیزات تا پیاده سازی زیرساخت شبکه با شما خواهیم بود

ادامه مطلب

نمایندگی فروش سرور hp و قطعات جانبی hp با یک سال گارانتی و خدمات       

ادامه مطلب

هشدار جدی وزارت امنیت داخلی آمریکا بر عدم استفاده از Java

 

"گروه آمادگی‌های ضربتی رایانه‌ای آمریکا"(CERT) وابسته به وزارت امنیت داخلی این کشور در مورد استفاده از نرم‌افزار Java روی رایانه‌های شخصی هشدار داد.

گروه CERT با انتشار این بیانیه به صورت کاملا جدی روی پایگاه اینترنتی خود هشدار داد: «نرم‌افزار Java ۷ Update ۱۰ و نسخه‌های پیش از آن شامل یک نقطه آسیب‌پذیر می‌شوند که می‌تواند دسترسی از راه دور هکرها به اطلاعات داخل رایانه‌‌ها را فراهم کند و شرایط لازم برای انجام حملات جدی اینترنتی را روی سیستم‌های آسیب‌پذیر فراهم آورد».

مرکز امنیتی یاد شده توضیح داده است که با این اتفاق یک هکر می‌تواند به تمامی رایانه‌هایی که نرم‌افزار Oracle Java Runtime Environment (JRE) ۱.۷ روی آنها نصب شده است، دسترسی داشته باشد.

در بیانیه وزارت امنیت داخلی آمریکا آمده است: «ابزارهایی که مبتنی بر مرورگر اینترنتی Internet Explorer اجرا می‌شوند و تمام محتویات اینترنتی که به واسطه آن به نمایش درمی‌آیند از جمله اطلاعات مبتنی بر نرم‌افزارهای Microsoft Office یا Windows Desktop Search می‌توانند به عنوان عاملی برای حملات اینترنتی از این طریق مورد استفاده قرار گیرند. باید توجه داشت که نرم‌افزار Oracle Java ۷ update ۱۰ و تمامی نسخه‌های پیش از آن مشکل یاد شده را به‌وجود می‌آورد.»

و با وجود تلاش‌های فراوان هنوز نتوانسته است با یک وصله امنیتی این مشکل را برطرف کند و به همین خاطر تنها روش مناسب آگاهی کاربران از این مسئله است.

منبع : ایتنا

gptwpnfcinstagramrss