تجهیزات شبکه

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پیاده سازی و پشتیبانی شبکه
هر سازمانی پس از مرحله ی راه اندازی شبکه ی کامپیوتری خود ، نیاز به فرایند پشتیبانی و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین موقعیتی، بدون برنامه ریزی هدفمند و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست.
فروش سرور hp و قطعات جانبی
شرکت راسپینا با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک ارائه دهنده جدیدترین تجهیزات از قبیل سرورهایHP و قطعات سرور می باشد.
راه اندازی سرور مجازی
از اساسی ترین دغدغه های مدیران IT میتوان به کاهش هزینه های نگهداری شبکه اشاره داشت.مجازی سازی (virtualization) با اجتماع و به اشتراک گذاری منابع مختلف سخت افزاری، از قبیل پردازشگرها،ذخیره سازها،حافظه ها,.. منجر به رفع این مشکل شده است.

نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی محصولات  کسپراسکی در ایران

ادامه مطلب

بازدید رایگان ، ارائه ی پروپوزال ؛ راه اندازی شبکه ، عقد قرارداد پشتیبانی

ادامه مطلب

از تامین تجهیزات تا پیاده سازی زیرساخت شبکه با شما خواهیم بود

ادامه مطلب

نمایندگی فروش سرور hp و قطعات جانبی hp با یک سال گارانتی و خدمات       

ادامه مطلب

نرم افزارهای جایگزین team viewer

شرکت آلمانی Team Viewer دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد.

چنانچه با آدرس hp ایرانی به وب سایت teamviwer.com مراجعه کنید با پیغام زیر مواجه می شوید:

سرویس TeamViewer به آن دسته از کشورهایی که فروش محصول یا پشتیبانی و ارائه ی هرگونه خدمات به آنها منجر به نقض قوانین صادرات اتحادیه اروپا و یا ایالت متحده ی آمریکا توسط این شرکت شود یه به هر نحو ارائه ی خدمات به آنها مطابق قوانین سیاست خارجی اتحادیه ی اروپا یا قوانین صادراتی آمریکا ممنوع باشد سرویس دهی نمی کند.

کارشناسان پشتیبانی شبکه، مدیران IT و کارشناسان پشتیبانی نرم افزارهای مختلف قطعا با team viewer آشنایی کامل دارند و از آن جایی که TeamViewer به عنوان یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین نرم افزار های مدیریت سیستم از راه دور، اخیراً دسترسی کاربران ایرانی را برای استفاده از این نرم افزار مسدود ساخته است لذا کاربران ایرانی به دنبال جایگزین های مناسب این نرم افزار استفاده هستند.

در زیر به معرفی برخی از این نرم افزارهای جایگزین می پردازیم:

1.AnyDesk

2.AMMYY Admin

3.Splashtop

4.ScreenConnect

5.LogInMe Pro

gptwpnfcinstagramrss