تجهیزات شبکه

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پیاده سازی و پشتیبانی شبکه
هر سازمانی پس از مرحله ی راه اندازی شبکه ی کامپیوتری خود ، نیاز به فرایند پشتیبانی و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین موقعیتی، بدون برنامه ریزی هدفمند و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست.
فروش سرور hp و قطعات جانبی
شرکت راسپینا با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک ارائه دهنده جدیدترین تجهیزات از قبیل سرورهایHP و قطعات سرور می باشد.
راه اندازی سرور مجازی
از اساسی ترین دغدغه های مدیران IT میتوان به کاهش هزینه های نگهداری شبکه اشاره داشت.مجازی سازی (virtualization) با اجتماع و به اشتراک گذاری منابع مختلف سخت افزاری، از قبیل پردازشگرها،ذخیره سازها،حافظه ها,.. منجر به رفع این مشکل شده است.

نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی محصولات  کسپراسکی در ایران

ادامه مطلب

بازدید رایگان ، ارائه ی پروپوزال ؛ راه اندازی شبکه ، عقد قرارداد پشتیبانی

ادامه مطلب

از تامین تجهیزات تا پیاده سازی زیرساخت شبکه با شما خواهیم بود

ادامه مطلب

نمایندگی فروش سرور hp و قطعات جانبی hp با یک سال گارانتی و خدمات       

ادامه مطلب

بازار بد سرورها

بازار رایانه‌های سرور در خاورمیانه و شمال آفریقا روزهای بدی را پشت سر می‌گذارد، موضوعی که قبلاً در اروپا و آمریکا زنگ خطر را به صدا درآورده بود. بررسی‌های آی.دی.سی نشان دهنده کاهش فروش سرورهای مبتنی بر معماری x۸۶ در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۲ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. این بازار در مقایسه با سه ماهه سوم سال ۲۰۱۱ از نظر تعداد سرورهای عرضه شده طی این مدت ۱۰.۵ درصد و از نظر ارزش ۲ درصد نزول داشته است. وضعیت بازار سرور کشورهای حاشیه خلیج فارس هم به همین منوال است و از نزول ۹ درصدی تعداد سرورهای عرضه شده و کاهش ۱۰ درصدی درآمد حاصل از فروش این سرورها حکایت می‌کند. در این میان قطر خرید رایانه‌های سرور را به طور چشمگیری افزایش داده است. این افزایش از نظر تعداد ۸۸ درصد و از نظر ارزش ۶۰ درصد است. خرید گسترده سرور از سوی قطر در راستای اجرای برنامه‌های این کشور به منظور پیشرفت در حوزه فناوری اطلاعات و متحول نمودن حوزه های آموزش و بانکداری است. بدترین بازار رایانه‌های سرور هم در میان کشورهای حوزه خلیج فارس متعلق به عربستان سعودی بوده است. این کشور از نظر تعداد خرید رایانه‌های سرور را ۴۵ درصد کاهش داده است. در شمال آفریقا و در کشورهای مراکش، الجزایر و تونس هم میزان عرضه سرور ۱۴ درصد کاهش نشان می‌دهد.

منبع : سایت خبری ایتنا

gptwpnfcinstagramrss