تجهیزات شبکه

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پیاده سازی و پشتیبانی شبکه
هر سازمانی پس از مرحله ی راه اندازی شبکه ی کامپیوتری خود ، نیاز به فرایند پشتیبانی و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین موقعیتی، بدون برنامه ریزی هدفمند و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست.
فروش سرور hp و قطعات جانبی
شرکت راسپینا با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک ارائه دهنده جدیدترین تجهیزات از قبیل سرورهایHP و قطعات سرور می باشد.
راه اندازی سرور مجازی
از اساسی ترین دغدغه های مدیران IT میتوان به کاهش هزینه های نگهداری شبکه اشاره داشت.مجازی سازی (virtualization) با اجتماع و به اشتراک گذاری منابع مختلف سخت افزاری، از قبیل پردازشگرها،ذخیره سازها،حافظه ها,.. منجر به رفع این مشکل شده است.

نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی محصولات  کسپراسکی در ایران

ادامه مطلب

بازدید رایگان ، ارائه ی پروپوزال ؛ راه اندازی شبکه ، عقد قرارداد پشتیبانی

ادامه مطلب

از تامین تجهیزات تا پیاده سازی زیرساخت شبکه با شما خواهیم بود

ادامه مطلب

نمایندگی فروش سرور hp و قطعات جانبی hp با یک سال گارانتی و خدمات       

ادامه مطلب

راه اندازی شبکه | پشتیبانی شبکه

 

پشتیبانی شبکه راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه کامپيوتری تابع مجموعه سياست هایی است که با استناد به آن در ابتدا طراحی منطقی شبکه و در ادامه طراحی فيزيکی شبکه، انجام خواهد شد. هر سازمانی پس از مرحله­ راه­ اندازی شبکه­ کامپیوتری خود، نیاز به فرایند پشتیبانی شبکه و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، اولویت ویژه­ ای برای تجهیزات شبکه دارد.

چرا نیاز به پشتیبانی شبکه خواهید داشت؟

نیروی فنی تمام وقت برای شرکت شما به صرفه نیست

می خواهید زیرساخت شبکه و سرور شرکتتون بروز و کارآمد باشد

می خواهید قطعی اینترنت نداشته باشید و همه کارمندانتان در طول روز بدون قطعی به کار خود ادامه دهند

می خواهید اطلاعاتتون حفظ شود ، امن باشد و همیشه از اطلاعات خود بکاپ داشته باشید

شرکت راسپینا با بکارگیری کادر فنی متخصص خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه ارائه می دهد. گام اول پیش از راه اندازی و یا عقد قرارداد پشتیبانی از سوی شرکت کارشناسی جهت بازدید به محل مشتری  جهت بازدید و نیازسنجی اعزام می شود (بازدید بدون دریافت وجه از مشتری انجام می شود). در گام بعد پروپوزال و یا پیش فاکتور بنا به صلاحدید کارفرما ارائه می شود و در نهایت درصورت توافق راه اندازی شبکه ، عیب یابی و یا پشتیبانی بنا به قرارداد صورت می گیرد.

خدمات پشتیبانی شبکه را در 2 دسته طبقه بندی می شود:

1.عقد قرارداد پشتیبانی شبکه بصورت ثابت: در این حالت بنا به توافق کارفرما و پیمانکار و بررسی نیاز سازمان روز مشخصی از هفته جهت حضور کارشناس پشتیبان در محل مشتری مقرر میگردد.

در صورت بروز مشکل در سایر روزهای هفته تا حدامکان تلاش کارشناسان ما در رفع مشکل بصورت ریموت می باشد و در صورت عدم رفع مشکل کارشناس جهت رفع مشکل بصورت حضوری به محل مشتری اعزام می شود.

در این حالت مبلغ قرارداد ثابت درنظر گرفته می شود و انتهای هر ماه فاکتور ارسال می شود.

2.عقد قرارداد پشتیبانی شبکه بصورت موردی: در این حالت کارفرما هنگام بروز مشکل با پیمانکار تماس می گیرد و درصورت عدم رفع مشکل بصورت ریموت کارشناس اعزام می شود.

در انتهای هر ماه بنا به تعداد ساعات حضور کارشناس در محل کارفرما فاکتورخدمات پشتیبانی شبکه صادر می شود.

درصورتیکه راه اندازی شبکه از سوی راسپینا صورت گیرد یک ماه پشتیبانی شبکه رایگان دریافت خواهید کرد.

gptwpnfcinstagramrss