تجهیزات شبکه

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پیاده سازی و پشتیبانی شبکه
هر سازمانی پس از مرحله ی راه اندازی شبکه ی کامپیوتری خود ، نیاز به فرایند پشتیبانی و نگه‌داری دارد و سرعت عمل در رفع مشكلات، هنگام وقوع، از اولویت ویژه ای برخوردار است. اما دستیابی به چنین موقعیتی، بدون برنامه ریزی هدفمند و انجام پیش نیازها و پیش بینی های لازم میسر نیست.
فروش سرور hp و قطعات جانبی
شرکت راسپینا با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک ارائه دهنده جدیدترین تجهیزات از قبیل سرورهایHP و قطعات سرور می باشد.
راه اندازی سرور مجازی
از اساسی ترین دغدغه های مدیران IT میتوان به کاهش هزینه های نگهداری شبکه اشاره داشت.مجازی سازی (virtualization) با اجتماع و به اشتراک گذاری منابع مختلف سخت افزاری، از قبیل پردازشگرها،ذخیره سازها،حافظه ها,.. منجر به رفع این مشکل شده است.

نمایندگی رسمی فروش و پشتیبانی محصولات  کسپراسکی در ایران

ادامه مطلب

بازدید رایگان ، ارائه ی پروپوزال ؛ راه اندازی شبکه ، عقد قرارداد پشتیبانی

ادامه مطلب

از تامین تجهیزات تا پیاده سازی زیرساخت شبکه با شما خواهیم بود

ادامه مطلب

نمایندگی فروش سرور hp و قطعات جانبی hp با یک سال گارانتی و خدمات       

ادامه مطلب

تجهیزات شبکه |لگراند|سیسکو

لگراند | پشتیبانی شبکه

شبكه بی سيم قابليت تحرك بالایی دارد، بنابراين تغييرات در محل فيزيكی ايستگاههای كاري به راحتی در این نوع از شبکه امكان پذير مي باشد. اگر كاربر يا شركت يا برنامه كاربردی خواهان آن باشد كه داده و اطلاعات مورد نياز خود را به صورت متحرك در هر لحظه در اختيار داشته باشند شبكه های بی سيم جواب مناسبي براي آنهاست.
تجهيزات شبکه یکي از نيازهاي اساسي مهندسان کامپيوتر بخصوص شبکه کاران می باشد، و تامین آن معمولا مستلزم صرف زمان و هزينه زيادتر از حد معمول مي باشد. شرکت ارتباط پویای راسپینا ارائه كننده تجهيزات شبكه، امنيت شبکه، و انواع راهکارهای شبکه برای ادارات، سازمان ها و شركت ها با بهترين قيمت و مناسب ترين زمان تحويل می باشد.از جمله برندهای موجود لگراند و سیسکو می باشد.

gptwpnfcinstagramrss