تجهیزات شبکه

 

 

 

طراحی و توسعه فروشگاه الکترونیکی

 • آیا به دنبال یک تجارت با هزینه‌ای بسیار کم و سود بسیار بالا هستید؟
 • آیا می‌خواهید به تنهایی و بدون دردسر در حالی که در خانه استراحت می‌کنید و چای می‌نوشید با چند کلیک ساده، حساب بانکیتان لبریز از پول شود؟
 • آیا به دنبال راه چاره ای برای سرمایهٔ سرگردان خود هستید؟
 • آیا می‌خواهید به دنیای سحر آمیز اینترنت قدم بگذارید و در مدتی کوتاه، صاحب یکی از ۱۰۰ وب‎سایت فروشگاهی برتر ایران شوید؟


وظیفه ما تبدیل کسب و کار شما با تمامی محصولات و خدماتش از حالت آفلاین به آنلاین می‌باشد.

ما با دانش متخصصانمان و یاری گرفتن از فناوری روز دنیا و بر اساس استاندارد های موجود در عرصه اینترنت تمام تلاشمان را بکار می‌گیریم، تا جهت ارائه تمام کمال سلیقه شما و فروشگاهتان بر روی بستر اینترنت قدم برداریم.
بستۀ پیشنهادی فروشگاهی ما، جامع ترین مجموعه‌ای از امکانات کاربردی را برای شما فراهم می نماید، تا محصولات و خدماتتان را در سریع ترین حالت و به بهترین نحو در عرصه‌ی وسیع و فراگیر اینترنت عرضه نمایید.

 

 کاریبو به چه معناست؟

مجموعهٔ کاملی از امکانات فروشگاهی در قابل نرم افزار است که پس از بررسی‌های دقیق و منظم متخصصان ما برای ارائه خدمات خرید و فروش در بستر اینترنت، به صاحبان کسب و کار پیشنهاد می‌شود.

 

کاریبو چگونه به رونق کسب و کار من کمک می‎کند؟

جواب این سؤال ساده است، تصور کنید شعبه ای از کسب وکار شما به صورت تمام و کمال در نزدیک‌ترین فاصله (گوشی موبایل، تبلت و یا رایانه شخصی) تا مخاطبان شما قرار دارد و ٢٤ ساعت شبانه روز و ٧ روز هفته بدون تعطیلی درب کسب کار شما بر روی مخاطبان شما باز است. این معادل چند هزار متر زمین اداری تجاری و حقوق چندین پرسنل می‌باشد؟

 

چرا فروشگاه ساز کاریبو ارتباط پویای راسپینا؟

ما خوب را از بد در عرصه اینترنت به لطف میزبانی و ارائه خدمات در طی ٧ سال ، تشخیص می‌دهیم.  ما به خوش سلیقگی و نگرش متفاوت و کاربر پسند در میان طراحان وب زبان زد هستیم. با تمام این تفاسیر طراحان و متخصصان‌ ارتباط پویای راسپینا طی ساعت‌ها مطالعه و بررسی بسته جامع و ساده و در عین حال امن و کاربردی گردآوری نموده است و آن را در قالب بستهٔ پیشنهادی فروشگاهی خدمت مشتریان عرضه می‌نماید.

 

مشاهده امکانات کاریبو!

لیست امکانات کلی نرم افزار کاریبو به همراه توضیحات فنی نرم افزار فروشگاه ساز کاریبو

 

بررسی فنی 

بعد از جلسۀ حضوری، نیازها و خواسته های شما از فروشگاه خود بررسی و تحلیل میشود و پس از آن زمان و هزینه در قالب یک طرح با تمام جزییات برای شما ارسال و پس از تایید توسط کارفرما در لیست وظایف تیم توسعه قرار خواهد گرفت

 

توجه!

 • مدت زمان طراحی فروشگاه اینترنتی با نیازهای شما متغیر می باشد ولی حداقل 15 روز کاری می باشد.
 • هزینۀ پایۀ طراحی فروشگاه اینترنتی بستگی به حجم تغییرات و توسعه نرم افزار ، ماژول ها و قالب فروشگاه الکترونیکی متغییر میباشد.
 • دقت نمایید نرم افزار کاریبو در تمام موارد قابل توسعه بوده و هیچ محدودیتی در روند توسعه وجود نخواهد داشت.
 • در صورت نیاز کاربر ، امکان دسترسی به لایه قالب view نرم افزار برای شخصی سازی توسط تیم مالک فروشگاه امکان پذیر میباشد.

 

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی به شرح زیر ارائه می گردد.

 • نحوۀ پاسخگویی به صورت گفتگوی آنلاین، تلفنی، تیکت یا ارسال ایمیل می باشد.
 • میانگین مدت زمان بررسی تیکت ها و ایمیل ها ٣ ساعت می باشد.
 • ساعات پاسخگویی در ایام هفته ٩ الی ١٧ و پنجشنبه ها ٩ الی ١٣ می باشد.

 

gptwpnfcinstagramrss